Translate

środa, 4 maja 2011

Camping doskonałe miejsce na odpoczynek

 Autorem artykułu jest Iwona Jędrasik
Okres wakacji jest czasem wypoczynku, relaksu oraz niezwykłych przygód. Oferty biur podróży prześcigają się w nowych promocjach, atrakcjach oraz obniżkach ważnych przez kilka dni.

Taka przyjemność na okres tygodnia lub dwóch nie dla wszystkich jest atrakcyjną okazją. Większość osób po prostu nie stać na jednorazowy wydatek w wysokości ok 2 tys. złotych na 1 os., ale każdy z nas chce odpocząć, oderwać się od codzienności. Jak więc spędzić wakacje, aby nie wydać za dużo pieniędzy a zrelaksować się i nabrać sił.
Odpowiedzią na to pytanie jest camping. Ofert ośrodków gdzie można wynająć domek letniskowy, czy przyjechać własną przyczepą lub rozbić namiot i poczuć jak na biwaku jest naprawdę wiele. Oczywiście najwięcej znajdziemy na terenach nad morzem, w górach oraz na mazurach, lecz co zrobić kiedy nie mamy możliwości wybrać się poza miasto.
Odkryty niedawno przeze mnie camping Warszawa - ( miasto w którym mieszkam) ostatnio zaskoczyła mnie bardzo miło, kiedy dowiedziałam się, że stolica oferuje naprawdę rewelacyjne warunki wypoczynkowe i nie mówię tu o 4 gwiazdkowym hotelu bo takich jest wiele, lecz o miejscu gdzie na łonie natury wśród drzew można poczuć się jak na wakacjach.
A koszty? Zdecydowanie niższe niż tygodniowy wypad za granicę, a wrażenia i pozostałe fotografie bezcenne. Korty tenisowe, miejsce na grilla, domki jak by przeniesione z mazur i towarzystwo ptaków to wszystko sprawia, że będziesz chciał tu wrócić. Jeszcze coś jest wartego uwagi, tak tanie noclegi Warszawa naprawdę rzadko może zaoferować.
Wyobraź sobie w kilkanaście minut jesteś na miejscu, nie męczysz się drogą, od razu możesz się rozkoszować pobytem w Campingu Majawa. Wreszcie zjesz na łonie natury, pooddychasz świeżym powietrzem, posłuchasz jak brzmi cisza:) twoje myśli odpoczną od pracy i obowiązków. Teraz liczy się tylko relaks i odpoczynek.

---

Artykuł pochodzi z serwisu Publikuj.org.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz