Translate

środa, 4 maja 2011

Finnair - bezpiecznie i nieustannie na podniebnym rynku

Autorem artykułu jest Tomasz.kaminski82

Finnair to linie lotnicze pochodzące z Finlandii. Główną baza lotniczą jest Helsinki-Vantaa. Ta linia jest piąta , która w nieprzerwany sposób obsługuje połączenia od wielu lat.

FinnairMimo wielu kryzysów gospodarczych ta linia nie zawiesiła swojej działalności. Od 50 lat Finnair nie odnotował żadnej katastrofy ani z jego udziałem nie było żadnego śmiertelnego wypadku. W Polsce Finnair lata na lotniska: imieniem Lecha Wałęsy w Gdańsku, imieniem Fryderyka Chopina w Warszawie oraz do portu lotniczego w Krakowie imieniem Jana Pawła II.
Aktualne promocje linii Finnair jeśli chodzi o Polskę obejmują loty z Warszawy do Ivalo, Joensuu, Jyvaskyla, Kajaani, Kittila, Kuopio, Kuusamo, Rovaniemi. Bilet lotniczy możemy kupić za 1040 złotych. Ta cena zawiera podatki oraz opłaty lotniskowe. Należy jeszcze dołożyć opłatę transakcyjną. Podana cena obejmuje przelot w obie strony. Maksymalnie pobyt może obejmować okres miesiąca. Jednoczenie linie lotnicze zastrzegają, ze powodu zmiany kursów walut cena może ulec zmianie. Objętym promocja połączeniem jest także Warszawa Vaasa. Vaasa to miasto zachodniej Finlandii nad Zatoką Botnicką. Finnair obsługuje połączenia w 46 różnych kierunkach. Są to miedzy innymi Boston, Pekin, Osaki czy Tokio. Latają do 34 miejsc w Europie, w swoim macierzystym kraju do 21 portów. Fińskie linie lotnicze zapewniają swoim klientom nieprzeciętne rozrywki. Od 20 lat ten przewoźnik jest transportem dla świętego Mikołaja. W okresie Bożonarodzeniowym załoga samolotów zawsze ma przy sobie świąteczne gadżety, a 12 grudnia w Helsinkach sam Mikołaj rozdaje prezenty pasażerom. Dodatkowo podróżujących klasą biznes czeka wyjątkowy komfort i wysokie standardy. W okresie grudniowym klienci tej klasy mogą spróbować gravlaxu, bądź łososia czy indyka w sosie piernikowym. Dodatkowo w poczekalniach zamontowane jest specjalne oświetlenie, prysznice czy stanowiska do wysyłania wiadomości emaliowych Dodatkowo korzystając z tej linii można zbierać punktu, wymienne na bonusy , uzyskując zniżki na kolejne loty.

---
Artykuł pochodzi z serwisu Publikuj.org.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz