Translate

poniedziałek, 9 maja 2011

Nowość - śpiwór, w którym można chodzić

Autorem artykułu jest Monika Gancarska


Na rynku sprzętów turystycznych pojawił się MusucBag – śpiwór, który daje nieograniczoną swobodę ruchów. Można w nim nie tylko wygodnie leżeć, ale też siedzieć, chodzić czy chwytać przedmioty.


Śpiwór MusucBag, jak informuje producent, daje użytkownikom maximum mobilności i komfortu, nie ważne czy znajdujemy się: na wycieczce, pod namiotami, czy we własnym domu. Najważniejsze cechy śpiworu MusucBag to: ręce i nogi nie są połączone, dzięki czemu można nimi swobodnie poruszać, możliwość przewracania się z całym śpiworem, a nie w śpiworze - który często krępował ruchy, umożliwia łatwe podniesienie się do pozycji stojącej, oraz możemy chwytać bez problemu przedmioty ponieważ na końcach rękawów mamy zamki błyskawiczne.

Śpiwór Musucbag to świetny gadżet dla młodzieży, nie ma też znaczenia czy korzysta się z niego na kempingu czy w domu. Śpiwór rewelacyjnie sprawdza się, w każdym miejscu i w każdych warunkach! Śpiwory dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu można dopasować go idealnie do swojego wzrostu. Producent zaleca zakup śpiworu większego, gdyż taki wybór sprzyja osiągnięciu jeszcze większej swobody ruchów. Śpiwór wyposażono dodatkowo w kieszenie, a podeszwy nogawek podszyto anty-poślizgowymi elementami, dzięki czemu MusucBag jest bezpieczny także dla dzieci.

Inspiracją dla twórcy MusucBaga była kultura Selknamów-koczowników oraz dziedzictwo kulturowe Chile.

Oprócz komfortu i mobilności, wydaje się także, że nowy śpiwór jest bezpieczniejszy, gdyż umożliwia swobodne poruszanie się, co w tradycyjnym śpiworze jest bardzo utrudnione, jednak i tak niektórzy próbują się w nich przemieszczać, co może skończyć się źle. Jak się okazuje śpiwór MusucBag może całkowice wyprzeć tradycyjne śpiwory, które niejednokrotnie są podstawą wakacyjnego bagażu.
---
Sklep trekkingowy - Outdoorzy.pl

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz